Ażury do firan

Szukasz nietuzinkowego rozwiązania w zakresie dekoracji okiennych? Obecnie chętnie używamy zarówno tradycyjnych firan, jak i okiennych paneli lub żaluzji czy rolet. Atrakcyjne, nawiązujące do stosowanych od dawna w firanach koronkowych ornamentów ażury do okien, pozwalają tymczasem łączyć tradycyjne z nowoczesnym. Jeżeli zatem używane niegdyś firanki wydają Ci się zbyt staroświeckie, a jednocześnie cechujący się całkowitą prostotą oraz nawiązujący do minimalizmu nowoczesny styl aranżacji wnętrza także nie jest Ci obcy, to właśnie ażury do firan oraz zawieszki ażurowe stanowią rozwiązanie pośrednie.

Wyświetlanie 1–12 z 70 wyników

Ażur do firanki – intrygująca dekoracja wnętrza

Takie okienne ażury znakomicie pasują do wieszanych chętnie w oknach firanek typu panele. Ażury do okien łączą je ze sobą, aby zachowały swój kształt oraz rozmieszczenie. Są zatem elementami nie tylko dekoracyjnymi, ale również bardzo praktycznymi. Ażury do firan od caladodecor.pl można prać w pralce automatycznej, w temperaturze 30 stopni. Następnie wystarczy je lekko odwirować i wysuszyć. Są one również przystosowane do prasowania w stosunkowo niewysokich temperaturach.

Ażury dekoracyjne

Jest wiele sposobów na to, aby ozdobić wnętrze. Drobnymi dodatkami możemy je ocieplić lub wręcz przeciwnie – dodać surowości. Dekoracje okienne mają ogromne znaczenie, bo jest to część pomieszczenia, która zawsze przykuwa uwagę. Spoglądamy tam, kiedy chcemy zobaczyć, co dzieje się na zewnątrz. Ażury dekoracyjne sprawią, że to firanka będzie pierwszą rzeczą, na jaką spojrzymy. To, co za oknem straci znaczenie, dlatego warto wybierać uważnie. Zwróć uwagę na wystrój wnętrza i dopasuj ozdobę do całości. Pokój będzie dzięki nim przytulny i elegancki, a firanka przestanie być prosta i zwyczajna. Nasze ażury dekoracyjne wymagają doszycia do wybranej firanki. Co istotne, jeśli jednak dokupimy też taśmę z rzepem, będziemy mogli bez problemu wymieniać ażury na inne. Ulubiony wzór powiesisz dzięki temu zawsze, nawet kiedy zmienisz firankę. Po doszyciu koronki jej materiał będzie stabilniejszy, odporny na gniecenie i będzie się ładniej marszczył. Wybierz z naszej oferty ażury dekoracyjne w ulubionych wzorach i ciesz się przepięknymi zdobieniami, które odmienią wygląd okna.

Ażury do firan – Wybierz swój wzór

Ażury do okien od caladodecor.pl o różnych wymiarach cechują się pięknymi, wyszukanymi ornamentami. Są wśród nich bardzo tradycyjne, zakrawające wręcz o ludowe, jak i nieco geometryczne, minimalistyczne i bardzo nowoczesne. Nasze ażury do firan odnajdą się zatem w nieco staromodnych, stylowych i romantycznych, jak i w nowoczesnych, czy wręcz industrialnych wnętrzach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij odpowiedni produkt.